NEBUĎTE TURISTI

Our date  WEB 16

Milujeme cestování a zasvětili jsme mu náš dosavadní mladý život 🙂 Procestovali jsme kus světa a náš WANT TO SEE list ještě zdaleka není u konce. Žili jsme na pěti místech světa a momentálně říkáme našemu domovu Dubaj.

Tento blog jsme založili z nutkání, podělit se o naše cestovatelské zkušenosti a zážitky. A doufáme, že zde najdete pár užitečných tipů a návodů a načerpáte celou řadu inspirací. Třeba na to, kam zamířit příště, nebo jak si co nejlépe užít vaši cestu tak, jak vám to žádná cestovka neumožní. Tak, jak by to doporučili místní usedlíci.

Kde se ubytovat, co jíst a co ochutnat, kde nakupovat, kam na party a kam na večeři, jak se oblékat a co všechno vidět a co nevynechat! 

Na tomto BLOGU mimo našich dalších cestovatelských dobrodružství naleznete řadu tipů a doporučení pro ty, kteří se chystají do Dubaje a jejího okolí. Věřte, že Dubaj má rozhodně nabídnout víc, než avizují cestovky! Třeba takové LADIES NIGHTS nebo nezapomenutelné KULINÁŘSKÉ ZÁŽITKY a KEMPOVÁNÍ V HORÁCH.

Nebuďte turisti! A nebojte se cestovat na vlastní pěst. Jen tak budete mít možnost nakouknout pod pokličku rozličných měst a zemí a opravdu tak poznat místní kulturu.

Tento blog pro vás může být inspirací.

Podělte se s námi a ostatními dobrodruhy v KOMENTÁŘÍCH s vašemi zkušenostmi z cest a z Dubaje! Těšíme se a přejeme pěknou zábavu 🙂

POSKYTUJEME PORADENSKÉ SLUŽBY pro váš nezapomenutelný zážitek plný dobrodružství! Přesně tak, jak to máme rádi i my 🙂

Více informací o DUBAJI získáte z příspěvků na DUBAJ BLOG.

Pro osobní konzultaci nás konaktujte přímo: 

Napsat komentář